Daði Freyr to islandzki muzyk, mieszkający obecnie w Berlinie. Zasłynął dzięki utworowi „Think About Things”, z którym miał reprezentować Islandię (wraz z ze swoim zespołem Gagnamagnið) na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, odwołanym jednak ze względu na pandemię wirusa COVID-19. Kompozycja stała się międzynarodowym hitem, osiągającym 13 milionów wyświetleń na YouTube oraz ponad 30 milionów odtworzeń na Spotify

Ostatni studyjny album artysty pod tytułem „Welcome” miał swoją premierę w maju 2021 roku – naszą recenzję znajdziecie TUTAJ.

22 kwietnia 2022 roku Daði Freyr wystąpił w warszawskiej Proximie na pierwszym koncercie w naszym kraju.

Natomiast 22 lipca 2022 roku artysta zaprezentuje się w Poznaniu, gdzie wystąpi w ramach cyklu koncertowego Lato w Plenerze.

Organizator wydarzenia zaprasza na swoją stronę -> www.winiarybookings.pl, równocześnie zwraca się z prośbą o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 

Wstęp na koncert osób w wieku 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana jest obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody można znaleźć tutaj: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia tutaj: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Bilety dostępne m.in. w:

 

➡️ Daði Freyr (Islandia)
🌐 https://www.facebook.com/dadimakesmusic/
🌐 https://www.instagram.com/dadimakesmusic/
*informacje promocyjne organizatora wydarzenia