Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam dać o tym znać, możesz po prostu postawić nam kawę. Będzie nam miło. Poczujemy się lepiej i zmotywuje nas to do dalszego pisania.

Fuzz Club Session

Berlińska psychedelic post-punk grupa The Third Sound prowadzona przez islandzkiego gitarzystę Hákona Aðalsteinssona (Singapore Sling, Hudson Wayne, Gunman & Holy Ghost, Tess Parks) wydała  9 grudnia 2022 roku nowy album zatytułowany „Fuzz Club Session”.

Materiał na ten krążek został nagrany na żywo w berlińskim klubie Marie Antoinette. Wydawnictwo składa się z podwójnego albumu LP 45rpm. Być może kogoś zainteresuje, że wersja Fuzz Club Exclusive tej płyty jest dostępna na mleczno-przezroczystym winylu i jest dostępna jedynie w 300 ręcznie numerowanych kopiach.

Dodam, że omawiany album grupy The Third Sound jest 19-stym wydawnictwem londyńskiej wytwórni  Fuzz Club Session. Wcześniej ukazywały się w tej serii albumy m.in. A Place To Bury Strangers, Night Beats, Holy Wave, Heaters, The Entrance Band, The Myrrors, Lumerians, The Underground Youth, 10000 Russos. 

Wydawnictwo „Fuzz Club Session” bardzo ładnie podsumowuje dotychczasowy dorobek zespołu. To wyśmienity przegląd przygnębiającej i melancholijnej twórczości The Third Sound. Grupa przygotowała nam zestaw dziesięciu znanych utworów pochodzących z takich ich albumów jak: „First Light” (2021), „All Tomorrow’s Shadows” (2018), „Gospels of Degeneration” (2016), „The Third Sound of Destruction and Creation” (2013) oraz „The Third Sound” (2011). Wyszła im z tego całkiem spójna płyta. Muzycy dopracowali swój styl do perfekcji, zatem możecie się spodziewać jak zwykle porcji hipnotyzujących kompozycji, elektryzujących i magnetyzujących swoim psychodelicznym i ponurym klimatem. Towarzyszy nam tutaj introwertyczny emocjonalny chłód i aura tajemniczości. Jeśli chodzi o mroczne granie The Third Sound ze swoją muzyką mogą stawać w szranki z najlepszymi w danym gatunku.

 

 

The Third Sound :: Fuzz Club Session

1. Ghost of Memphis 7:20
2. We Will Be Together 3:51
3. Dissociation 3:43
4. Your Love Is Evol 4:21
5. For a While 5:38
6. You Are Not Here 3:55
7. This Is the Only Way I Know 3:34
8. Half Alive 7:08
9. Nine Miles Below 3:58
10. Re-Elevation 9:35

 

 

The Third Sound : facebook / bandcamp / Instagram / spotify

The Third Sound :: Fuzz Club Session (recenzja)
5.0Wynik ogólny
Ocena czytelników 0 Głosów