Hafnarstræti Hostel Iceland to oryginalny hostel rodzinny usytuowany na północy Islandii w miasteczku Akureyri.

Właściciele hostelu jak i jego pracownicy przykładają szczególną wagę do satysfakcji i zadowolenia klienta. Każdego gościa traktuje się tutaj w sposób wyjątkowy, by czuł się w tym miejscu jak u siebie w domu. Stąd zadbano m.in. o w pełni wyposażoną kuchnię wraz z spiżarnią, piekarnikiem oraz jadalnię.

Hafnarstræti Hostel Iceland może pomieścić jednocześnie aż 90 osób, które mogą przeżyć fantastyczną noc w kosmicznej kapsule noclegowej przypominającej scenerię do filmu „Star Wars”. Do wyboru mamy tutaj kapsuły jedno oraz dwuosobowe. W każdej z nich mamy do dyspozycji telewizor z funkcją strumieniowania obrazu z urządzeń takich jak smartphone, tablet czy telefon. Do tego mamy też słuchawki, sejf z prywatnym numerem pin oraz gniazdka do ładowania urządzeń. Dodatkowo, wewnątrz każdej kapsuły zamontowano lustro, stolik i lampy led z regulowanym poziomem jasności. Drzwi zaopatrzone są w elektroniczny system zabezpieczeń, odblokowywany za pomocą spersonalizowanej karty.

Nie są to jednak wszystkie zalety tego miejsca. Hostel został zaopatrzony w cztery pralko – suszarki oraz 9 schludnych, wyremontowanych łazienek zaopatrzonych w środki do higieny.

Dodatkowo dla zmęczonych podróżników zawsze znajdzie się tutaj również sposób na relaks. W ofercie mamy stół do bilarda, pianino, książki o różnorodnej tematyce, a także gry planszowe, które przy dobrym towarzystwie uprzyjemniają czas, a zarazem solidaryzują gości.

 

Pomimo iż Hafnarstræti Hostel Iceland funkcjonuje jako hostel dzięki specyficznym „pokojom” i nietuzinkowej atmosferze lokal ten daje klientom poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności.

Oczywiście po skorzystaniu z hostelowych atrakcji i przespanej nocy w kosmicznej kapsule możemy udać się na nietuzinkowe, domowe śniadanie. Codziennie o godzinie 6 rano znajdziemy tutaj smażone naleśniki, świeże pieczone na miejscu babeczki czy ciasta z owocami. Dodatkowo serwuje się tutaj typowo śniadaniowe artykuły spożywcze takie jak płatki, musli, krakersy, jogurty, maślanki, wędlinę i wiele innych.

I teraz uwaga, bo na sam koniec zostawiam nie lada niespodziankę, a nawet dwie.

Po pierwsze Hafnarstræti Hostel Iceland oferuje 10% zniżki przy dokonaniu rezerwacji pod hasłem nordictalking. Jest tylko jedno „ale”, rezerwację należy dokonać do końca maja br., z tym, że może ona dotyczyć noclegów nawet na 2020 rok.

Po drugie będąc gościem Hafnarstræti Hostel Iceland możemy skorzystać z wypożyczalni samochodów IcePol Iceland (prowadzonej przez Polaków) na równie wyjątkowych warunkach, bo z 15% zniżką!!!

 

* w artykule wykorzystano materiały promocyjne nadesłane przez Darię Galent.

Więcej informacji o Hafnarstræti Hostel Iceland znajdziecie na stronie internetowej obiektu i ich fanpageu na facebooku.