Dziś chcielibyśmy Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym. O magicznej rzeczy, która potrafi zdziałać cuda z ludzką wyobraźnią i emocjami. O przedmiocie, który załamuje czasoprzestrzeń i ma moc przeniesienia człowieka w dowolne miejsce na świecie z szybkością światła.
Tym czymś jest MAPA.

A teraz wyobraźcie sobie, że posiadacie swoją własną mapę, narysowaną specjalnie dla Was! Takie rzeczy są możliwe i to na wyciągnięcie ręki. Przedstawiamy Wam portal TwojeMapy.com.

Dzięki tej stronie możecie zamówić mapy przygotowane specjalnie dla Was! Mapy turystyczne i ozdobne. Piękne, stylowe mapy ścienne oraz użyteczne mapki regionalne. Mapy wielkoformatowe oraz mapki poglądowe. Mapy do książek, a także pamiątkowe z ciekawego wyjazdu.

A może poszukujecie mapę Islandii?! Dla siebie lub jako prezent dla kogoś Wam bliskiego? Proszę bardzo, oto mapa Islandii! Do wyboru do koloru. Dodatkowo dostępna jest w przedsprzedaży z 40% zniżki. Promocja trwa tylko do 12 listopada!

islandia05_FIN_wersja1_PODGLAD

islandia05_FIN_wersja2_PODGLAD

islandia06_FOTO_PODGLAD

Mapa Islandii:
wymiary: 68 x 48 cm (B2)
druk offsetowy laminowany
dostępne 3 wersje:
– PLAKAT
– oprawiona w drewniane, surowe półwałki / listwy
– do wpinania; na piance kappa 10mm

Poznajcie właścicielkę portalu Twoje Mapy, jak i autorkę tych map.

Agnieszka_Rajczak-Kucińska

Agnieszka Rajczak-Kucińska – autorka map i pomysłodawczyni map i mapek turystycznych. Wykonując mapy do książek podróżniczych na zlecenie Wojciecha Cejrowskiego zauważyłam, że jest to coś, co lubię robić! Cieszę się z każdej kolejnej mapy, która mi wyszła tak, że mogę być z niej dumna. Zaczęły wykluwać się pomysły na mapy inne niż wszystkie. Krok za krokiem je realizuję. Lubię podróżować na własną rękę i stwierdziłam, że czasami przydałaby się prosta ściąga pt. „co by tu porobić w okolicy”. Tak wpadłam na pomysł regionalnych mapek turystycznych. Mam nadzieję, że pomogą Wam fantastycznie spędzić czas!

 

W Islandii jest chyba coś magicznego (oprócz Muzeum Magii i Czarów, które jest na pewno). Niektórzy po prostu zapadają na tajemniczą islandzką chorobę, która ciągnie ich na ten odludny, dziki, zimny i wietrzny teren. Co więcej, zarażają innych. I tak padłam ofiarą tej zakaźnej fascynacji, z której zrodziła się poniższa mapa Islandii. Cóż – z tego starcia lodu z ogniem musiało się coś wyczarować! Mapa Islandii wskaże Wam najlepsze miejsca!

Turystyczna_Mapa_Islandii_fragmet

Islandia to wyspa rzucona gdzieś między Morzem Norweskim a Oceanem Atlantyckim. Należy do Europy, jednak oddalona od Norwegii o 1000 km, a od Wielkiej Brytanii o ok. 900 km. Ludzie przybywający na Islandię mają wrażenie, że trafili do Mordoru opisanego przez Tolkiena. A jednak zakochują się w niej, pomimo zimna, wiatru, braku drzew, depresyjnie długich nocy w okresie zimowym.

Większość wyspy to całkowicie odludne tereny dostępne tylko samochodami terenowymi lub na piechotę. 11% powierzchni wyspy pokrywają lodowce, jest to powierzchnia niemal równa powierzchni województwa śląskiego!

Język islandzki prawnie nie zmienił się od zamierzchłych czasów, ludzie są serdeczni, mają poczucie wspólnoty, uwielbiają muzykę i śpiew. Wyspecjalizowali się w przetrwaniu długich i ciemnych (depresyjnych) zim, kultywując ciepło domowego ogniska.

Kochacie Islandię? To pokochacie tę mapę zrodzoną z pasji mojego kumpla, który uczy się islandzkiego i poprosił mnie o tę mapę, mojego kuzyna, który zamieszkał na Islandii i mojej, która tą mapą przygotowała sobie plan podróży po Islandii.

FB_cover

 

logo_footer

Więcej informacji o TwojeMapy.com znajdziecie tutaj:
strona www – http://www.twojemapy.com/mapy-scienne/mapa-islandii/
instagram – https://www.instagram.com/twojemapy_com/
pinterest – https://pl.pinterest.com/twojemapycom/
facebook – https://www.facebook.com/twojemapy/

Agnieszka Rajczak-Kucińska
tel. 600 03 09 04 e-mail: mapy@twojemapy.com

 
* materiały portalu TwojeMapy.com