Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam dać o tym znać, możesz po prostu postawić nam kawę. Będzie nam miło. Poczujemy się lepiej i zmotywuje nas to do dalszego pisania.

Rozkosz dla uszu i duszy!

Na wstępie przypomnę, że ostatni album farerskiej artystki Eivør ukazał się w 2020 roku i nosi tytuł „Segl” (2020; recenzja TUTAJ).

Aby uczcić premierę tej płyty, we wrześniu 2020 roku Eivør zagrała koncert w Nordic House w Torshavn na jej rodzinnych Wyspach Owczych. Farerka wystąpiła na scenie z pełnym zespołem i dopracowaną produkcją sceniczną. Podczas koncertu artystka zaprezentowała szesnaście kompozycji. Były to przede wszystkim piosenki pochodzące z albumu „Segl”, ale pojawiło się także kilka innych. Koncert ten był wówczas transmitowany w internecie. Ponadto został zarejestrowany i od 1 października 2021 roku był dostępny po tytułem „Segl Live In Concert” na dwóch płytach winylowych. Można go było zamówić online.

Natomiast od 12 listopada 2021 roku album „Segl Live In Concert” dostępny jest w streamingu w wersji cyfrowej. Muzyka Eivør zaprezentowana na żywo urzeka świetnymi aranżacjami, perfekcyjnym wykonaniem i bardzo dobrą produkcją. Słucha się jej wyśmienicie. Artystka pokazuje swój talent i wielki kunszt, na jaki pracowała i pracuje przez całą swoją karierę. „Segl Live In Concert” to piękna harmonia dźwięków, melodii, wyjątkowego głosu wokalistki oraz szczerych i urzekających emocji. Rozkosz dla uszu i duszy. Nieprawdopodobne, wręcz mistyczne doświadczenie. Niebiańska muzyka nagrana w ziemskim wcieleniu.

 

Eivør :: Segl Live In Concert

1. Mánasegl
2. Let It Come
3. Patience
4. Salt
5. Truth
6. Sleep On It
7. Nothing To Fear
8. Hands
9. Stirdur Saknur
10. True Love
11. Only Love
12. This City
13. Í Tokuni
14. Gullspunnin
15. Trøllabundin
16. Falling Free
 

Eivør : website / facebook / spotify

Eivør :: Segl Live In Concert (recenzja)
5.0Wynik ogólny
Ocena czytelników 0 Głosów