Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam dać o tym znać, możesz po prostu postawić nam kawę. Będzie nam miło. Poczujemy się lepiej i zmotywuje nas to do dalszego pisania.

NEVERNEVER.

NEVERNEVER to amerykańsko-islandzki projekt muzyczny, który jest pomysłem mieszkających w Los Angeles producentów i DJ’ów Tala Meltzera aka nineteen90 i Davida Riffa aka Riff oraz islandzkiej singer-songwriterki Klary Elias (Klara Ósk Elíasdóttir).

Nineteen90 i Riff napisali i wyprodukowali piosenki, które trafiały na szczyty list przebojów dla największych artystów, takich jak Fergie, Julia Michaels i Lindsey Stirling. Obydwaj skomponowali również muzykę do programów telewizyjnych i promocyjnych obejmujących m.in. takie tytuły jak Love Island, American Ninja Warrior, Selling Sunset, All American, Kung Fu i Vanderpump Rules, a także MTV Video Music Awards, Titan Games, Temptation Island i wiele innych. Jeśli chodzi o Islandkę Klarę Elias to rozpoczęła ona swoją karierę jako wokalistka popowego zespołu Nylon (2004-2008) – najpopularniejszej islandzkiej grupy wszechczasów składającej się z samych dziewczyn, który wydał 3 albumy studyjne. Dodam, że zespół supportował takich artystów jak Westlife, Girls Aloud, McFly i Journey South na wszystkich ich trasach po Wielkiej Brytanii. Po rozpadzie grupy, trójka z czterech dziewczyn (wraz z Klarą) założyły jeszcze zespół The Charlies, który jednak funkcjonował bardzo krótko. Potem po podpisaniu przez Klarę kontraktu płytowego, artystka przeniosła się do Los Angeles, gdzie skupiła się przede wszystkim na pisaniu piosenek dla artystów z całego świata, np. Tritonal, The Him, Gunnar Gehl, BAEKHYUN, TAEMIN, Felix Sandman i wielu innych.

11 maja 2022 roku projekt NEVERNEVER wydał swój album EP pod tytułem „Glorious”, za pośrednictwem wytwórni Super X. Jak piszą muzycy na swoim portalu – połączyli swoje siły i różnorodne umiejętności, dzięki czemu muzyka NEVERNEVER płynnie porusza się między elektroniką, popem, hip hopem, dance i rockiem. To eklektyczna kombinacja energetycznych syntezatorów, trzęsących się basów i nastrojowego wokalu. Artyści dodają, że ich różnorodne inspiracje, którymi przez lata nasiąknęli oraz fakt powstawania i nagrywania danego materiału w kilku różnych miejscach – między Los Angeles, Baltimore, Islandią i Izraelem – wpłynął na unikalny styl i globalne brzmienie NEVERNEVER.

 

 

 

NEVERNEVER :: Glorious

1. Glorious 2:30
2. Fruit Basket 2:36
3. do you like to play with fire? 2:18
4. Lead The Way 2:32
5. do you like to play with fire? (Epic Trailer Mix) 2:51

 

 

 

 

NEVERNEVER : soundcloud / youtube / spotify

NEVERNEVER :: Glorious (recenzja)
4.5Wynik ogólny
Ocena czytelników 0 Głosów